IEWC Part #: PNF18-14R-C
Manf. Part #:PNF18-14R-C
Manufacturer:PANDUIT
Expected Country of Origin:MX
Ring Terminal, 22 – 18 AWG, 1/4" stud size, funnel entry, nylon insulated, standard package.
Insulated Ring Terminal, 18, 1.08", 600V, Tinned Copper, Red